Vi leverer kostnadseffektive, smarte og helhetlige profileringsløsninger, som kundene våre blir begeistret for.

Vårt team består av engasjerte og faglig dyktige mennesker, innen strategisk merkevarebygging, design, produksjon og montering. Vår tverrfaglighet har gjort oss veldig gode på kreative problemløsninger, og sammen jobber vi
målrettet for å gi kundene våre de beste løsningene innen design og produksjon av reklameprodukter.

Brisk reklame har det siste året gått gjennom en omfattende, men spennende reise med store strategiske endringer. Vi har blant annet fått ny profil og nye flotte lokaler, men vi har også måttet ta noen harde beslutninger om hva vi skal, og ikke minst  hva vi IKKE skal drive med. Dette har ført til at vi har gått fra å være et tradisjonelt trykkeri og/eller produksjonsbedrift, til å inkludere strategisk merkevarebygging og design. Resultatet er et tverrfaglig miljø med 14 dyktige og dedikerte mennesker som spiller hverandre og kundene våre gode. Vårt overordnede mål er å gi deg som kunde en positiv kundereise på dine premisser.

Velkommen til oss, vi gleder oss til å bli din nye samarbeidspartner!

Bilde av Tone M Blomvik

Tone M Blomvik

Leder/
Prosjektleder strategisk
merkevarebygging

41470739
tone.blomvik@brisk.no

Bilde av Erik Vestad Røst

Erik Vestad Røst

Salg- og markedsansvarlig

900 36 606
erik@brisk.no

Bilde av Kjetil Jacobsen

Kjetil Jacobsen

Assisterende leder

934 64 962
kjetil.jacobsen@brisk.no

Bilde av Odd-Helge Ringdal

Odd-Helge Ringdal

Trykkeriansvarlig/Rådgiver

404 54 711
odd-helge@brisk.no

Bilde av Stina Blindheim Synes

Stina Blindheim Synes

Designer/Rådgiver

952 56 483
stina@brisk.no

Bilde av Line Nakken Høivik

Line Nakken Høivik

Designer/Rådgiver

416 38 410
line.nakken@brisk.no

Bilde av Leidulf Erlandsen

Leidulf Erlandsen

Rådgiver/Produksjonsmedarbeider

489 56 673
leidulf.erlandsen@brisk.no

Bilde av Severin Minime-Brunes

Severin Minime-Brunes

HMS/Produksjonsmedarbeider

489 56 592
severin.brunes@brisk.no

Bilde av Tomrom

Tomrom


Bilde av Helge Andre Hungnes

Helge Andre Hungnes

Montør/Produksjonsmedarbeider

920 55 399
helge.hungnes@brisk.no

Bilde av Adam Foks

Adam Foks

Montør/Produksjonsmedarbeider

486 21 658
adam.foks@brisk.no

Bilde av Silvija Minajevaite

Silvija Minajevaite

Montør/Produksjonsmedarbeider

998 97 099
silvija@brisk.no

Personvern